ÖMER ÜNAL / HABERLER
VEFAT ve TAZİYE

2018-02-15 21:50:25

AK Parti Konya Milletvekili ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Ömer Ünal, AK Parti Konya eski İl Başkan Yardımcısı Nurettin Akmeşe'nin cenaze merasimine katıldı. Ömer Ünal daha sonra yine geçtigimiz günlerde vefat eden AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Özbuğday'ın ailesine de başsağlığı ziyaretinde bulundu.

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden AK Parti Konya eski İl Başkan Yardımcısı Nurettin Akmeşe son yolculuğuna uğurlandı. Murşit Pınar Camii'nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Musalla Mezarlığı'nda defnedilen Akmeşe'yi son yolculuğuna uğurlayanlar arasında AK Parti Konya Milletvekili ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Ömer Ünal'da vardı. Ünal, Nurettin Akmeşe'nin cenaze merasiminin ardından geçtiğimiz Kasım ayında AK Partilileri taşıyan minibüsle otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında yaralanan ve tedavisi sonrası taburcu edildikten sonra evinde rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Özbuğday'ın ailesine de başsağlığı ziyaretinde bulundu.


 

Her iki üzücü vefat haberleriyle ilgili üzüntülerini dile getiren Ömer Ünal, teşkilatta birlikte görev yaptıkları Nurettin Akmeşe ve Mehmet Ali Özbuğday'a Allah'tan rahmet dilerken ailelerine ve teşkilat mensuplarına da başsağlığı diledi.

ÖMER ÜNALHAKKINDA

1 Kasım 1970'te Konya'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi.

MESAJ GÖNDER

Proje, düşünce, istek ve önerilerinizi bizimle paylaşın

MULTİMEDYA